UBEZPIECZENIA

Ubezpieczenia dla Ciebie, Twojej Rodziny

Ubezpieczam również online wszystko to co dla Ciebie najważniejsze

Z myślą o Klientach, którzy cenią sobie bezpieczeństwo swoje i najbliższych oraz wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom pragnę zaoferować Państwu pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, osobowych, podróżnych, zdrowotnych oraz na życie, które zapewnią Tobie, Twojej rodzinie pełną ochronę od nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń losowych w życiu codziennym przez 24h na dobę.

Zapoznaj się z moimi propozycjami ubezpieczeń dla osób prywatnych i wybierz Pakiet, którego zakres najlepiej zabezpiecza Twoje potrzeby.

Ubezpieczenie Komunikacyjne (OC/AC/NNW/ASS)
Ubezpieczenie Nieruchomości (Dom, Mieszkanie, Domek Letniskowy, Altana)
Ubezpieczenie Turystyczne (Podróże indywidualne i grupowe)
Ubezpieczenie na Życie i NNW
Ubezpieczenie Szkolne
Ubezpieczenie Zdrowotne i Szpitalne
Ubezpieczenie dla Rolnika
PPK – Pracownicze Plany Kapitałowe
Środki ochrony bezpośredniej

 

Nazywam się Mirosław Worhacz i jestem OFWCA czyli Osobą Fizyczna Wykonująca Czynności Agencyjne w imieniu Agenta Ubezpieczeniowego: Multiagencja CONDITOR sp. z o.o. z siedzibą w Ząbkowice Śląskie oraz MultiTop Ubezpieczenia sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Lubin na rzecz następujących Zakładów Ubezpieczeń:
AGRO Ubezpieczenia grupa Generali, AVIVA, ALLIANZ, BEZPIECZNY.PL, COMPENSA, ERGO HESTIA, GENERALI, HDI Ubezpieczenia, INTER POLSKA, INTERRISK, LINK4, MTU Grupa Ergo Hestia, POLISA-ŻYCIE, PREVOIR, PROAMA, PZU, RESSO Balcia, TRASTI, TUZ Ubezpieczenia, TUW TUW, UNIQA, WARTA, WIENER VIG, YCD (You Can Drive) Grupa Ergo Hestia.

Sprawdź mnie w Rejestrze Agentów Ubezpieczeniowych na stronie KNF (Komisja Nadzoru Finansowego) .


Chcesz zawrzeć umowę ubezpieczenia lub dowiedzieć się więcej o ubezpieczeniach przyjdź do mojego biura:

ADRES BIURA UBEZPIECZEŃ W RADWANICACH : 59-160 Radwanice, ul. Głogowska 45 (I piętro nad Bankiem Spółdzielczym), powiat polkowicki. Sprawdź dojazd na mapie
Biuro czynne codziennie w godzinach : od Poniedziałku do Piątku od 17:30 do 19:30 oraz w Soboty: nieczynne
Dzwoń po godzinie 17:30 : tel . 793 54 74 84