ZDALNIE

Szanowni Państwo
Witam na zakładce informacyjnej pośrednika ubezpieczeń czyli Osoby Fizycznej Wykonującej Czynności Agencyjne z siedzibą w Radwanicach przy ul. Głogowska 45 (powiat polkowicki)

Ubezpieczam zdalnie na telefon:
@ pojazdy mechaniczne
@ domy oraz mieszkania
@ życie i zdrowie klientów
@ wyjazdy turystyczne i do pracy

w związku z pandemią koronawirusa mam możliwość wystawienia polisy na telefon w wielu zakładach ubezpieczeń na pojazd mechaniczny, dom i mieszkanie a nawet na życie czy koszty leczenia w podróży zagranicznej bez osobistego kontaktu w biurze.

Wystarczy że zadzwonisz do mnie ( tel. 793547494 ) codziennie w godzinach od 17:30 do 19:30 i podasz dane do ubezpieczenia lub wyślij SMS o dowolnej porze podając: Imię Nazwisko, zakres i dzień startu ubezpieczenia a ja oddzwonię w ciągu 24h.

Abym mógł wystawić Ci polisę zdalną na telefon musisz mieć dostęp do telefonu komórkowego z dostępem do internetu oraz poczty elektronicznej email, a także konto bankowe z którego wykonasz płatność przelewem online.

Załóż email teraz jeśli jeszcze nie masz
Otwórz konto bankowe w dobrym banku

W zależności od wybranego towarzystwa ubezpieczeniowego i jego regulaminu polisę zdalną odbierzesz na swojej elektronicznej poczcie w formie linku do dedykowanej strony lub skanu polisy z instrukcją odbioru potwierdzenia zawarcia umowy.
Dokumenty koniecznie wydrukuj i przechowuj u siebie.

Dzwoń tel. 793547484
w godzinach od 17:30 do 19:30
# zostań w domu

Jeśli nie chcesz korzystać z powyższych udogodnień by wykupić ubezpieczenie na telefon lub po prostu preferujesz kontakt osobisty zapraszam do biura stacjonarnego w Radwanicach przy ul. Głogowskiej 45 (1 piętro nad bankiem) od 17:30 do 19:30

ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Pozdrawiam Mirosław Worhacz pośrednik ubezpieczeniowy, nr Agenta RAU to: 11349958/P.
mój tel. 793 54 74 84
mój email: ubezpieczenia@worhacz.pl


Polisuję zdalnie z:
ALLIANZ, AXA, COMPENSA, ERGO HESTIA, GENERALI, HDI, LINK4, MTU, PROAMA, PZU, TUZ, UNIQA, WARTA, WIENER


Zobacz również:
Obowiązek informacyjny
Sprawdź moje uprawnienia
Zrób zakupy online
Załóż pocztę email
Otwórz konto bankowe w dobrym banku

#zostań w domu #nie wychodź z domu #koronawirus #kwarantanna #zdalnie #worhacz.pl/zdalnie