Ubezpieczenie na 11 rat z BACCA

Ubezpieczenia w 11 ratach. Proste i przejrzyste usługi finansowe.

Oferuję Klientom możliwość opłacania składek ubezpieczeniowych w 11 niskich miesięcznych ratach dzięki programowi Smart11* od Bacca Sp. z o.o. . Rozłóż koszty ubezpieczenia na wygodne i przystępne płatności.
Zdecyduj się na lepszą i szerszą ofertę ubezpieczeniową. Zrealizuj cele osobiste i zawodowe nie odwlekając ich na później. Bacca Sp. z o.o. od lat współpracuje z partnerami w zakresie dystrybucji ubezpieczeń: brokerami i multiagencjami ubezpieczeniowymi.

SMART 11 wygodny, bezpieczny i tani produkt dla Ciebie

> Stać Cię na lepsze ubezpieczenie
Nie musisz płacić jednorazowo wysokiej składki za ubezpieczenie, Dzięki niskim ratom stać Cię na ubezpieczenie o szerszym zakresie.

> Wygoda i więcej pieniędzy na bieżące wydatki
Płacisz za ubezpieczenie w niskich ratach. BACCA opłaca za Ciebie składkę od razu – Ty płacisz dopiero po 3 tygodniach, a zaoszczędzoną gotówkę wydajesz na inne cele

> Jedna płatność dla wszystkich ubezpieczeń
Możesz zawrzeć umowę na kilka ubezpieczeń (np. samochodu, mieszkania, NNW)
Bacca za wszystkie zapłaci firmie ubezpieczeniowej. Ty otrzymasz jeden wspólny harmonogram spłat

* Marka i oferta smart11 jest własnością firmy Bacca Sp. z o.o. Jesteśmy liderem na rynku finansowania składek ubezpieczeniowych w Polsce. Firma Bacca Sp. z o.o. jest zarejestrowana pod nr KRS 0000386087 w Sądzie Rejonowym dla M. St. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS, Kapitał zakładowy: 4 072 000,00 PLN, NIP: 9512334714